logo
Dzień Nauczyciela

Tradycyjnie nie zabrakło również elementu artystycznego. Krótkie przedstawienie obrazujące w sposób humorystyczny szkolną rzeczywistość „I Kujony i Matołki wysiadują razem stołki” zaprezentowali uczniowie klasy II gimnazjum. Wraz z wymienionymi w tytule kujonami i matołkami w inscenizacji wziął również udział stateczny narrator i uroczy biegający dzwoneczek.

Po przedstawieniu przyszedł czas na życzenia, które w tym roku uczniowie wyśpiewali i zagrali na flażoletach. Wyśpiewanym życzeniom towarzyszył oryginalny prezent, którego niezwykle kreatywny charakter przerósł nasze najśmielsze oczekiwania. Po rozpakowaniu naszym oczom ukazały się wspaniałe – własnoręcznie wykonane przez uczniów karykatury wszystkich pracowników naszej szkoły. Oglądając je widać było ogrom włożonej pracy i serce za co bardzo serdecznie dziękujemy.

Uroczystość została zorganizowana przez Samorząd Szkolny, którego prezydium przy tej okazji publicznie zobowiązało się do występowania w imieniu całej społeczności uczniowskiej we wszystkich dotyczących jej sprawach.

 
kreacja i programowanie
PCKompleks ITArts
strona glowna