logo
Nauczyciele i pracownicy szkoły

Nauczyciele uczący w roku szkolnym 2016/2017

Imię i nazwisko Nauczany przedmiot Zdjęcie

Magdalena Chojnacka

wychowawca świetlicy

magdalena.chojnacka@zssiekierki.pl

Karolina Cieślak

matematyka, fizyka, zajęcia techniczne,wych. I G

karolina.cieslak@zssiekierki.pl

Mirosława Karalus-Czerniak

 

miroslawa.karalus@zssiekierki.pl

                     

 

Katarzyna Doga

 

oddział przedszkolny

 

 

Julita Kulińska

edukacja wczesnoszkolna, wych.klasy III b SP  

 

Zuzanna Jarosz

Monika Szał

 

pedagog - psycholog

logopeda

 

 

Dawid Górka

wychowanie fizyczne,zajęcia korekcyjne  
Karolina Jasińska-Kubiak

 biologia,geografia ,przyroda VI SP,edb. ,biblioteka, wych. III G

karolina.jasinska@zssiekierki.pl

Hanna Owoc-Kulczyńska

j. niemiecki, historia, WOS, wych. V SP

hanna.owoc@zssiekierki.pl

 
Maria Lecher

zaj. techniczne, zaj. komputerowe, informatyka

maria.lecher@zssiekierki.pl

 
Hanna Mazela

zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

hanna.mazela@zssiekierki.pl

 
Piotr Mowlik

wychowanie fizyczne

piotr.mowlik@zssiekierki.pl

Bogumiła Nawrocka

edukacja wczesnoszkolna, wych. II SP

bogumila.nawrocka@zssiekierki.pl

Iwona Pawlicka

oddział przedszkolny, zajęcia korekcyjno-kompensacyjne, język angielski w kl. I-III SP, wych. III A SP

iwona.pawlicka@zssiekierki.pl

Hanna Pokorska

zastępca dyrektora, plastyka IV, V, VI SP, I G, zajęcia artystyczne II,III G

hanna.pokorska@zssiekierki.pl

 

Urszula Rodak

 

Katarzyna Czarnecka

 

edukacja wczesnoszkolna,wych.klasy I SP,pedagog szkolny

grafik-obsługa str.internetowej             rodakurszula@gmail.com

muzyka

 
Małgorzata Ostojska

 

język polski, wych.II G

 

 

 

Anna Stępniak

 

ks.Ireneusz Rachwalski

 

anna.stepniak@zssiekierki.pl

 

religia

 
Laura Szeliska-Siwak

edukacja wczesnoszkolna, wych. kl. III A

laura.szeliska@zssiekierki.pl

Małgorzata Wiśniewska-Szaroleta

dyrektor, edukacja wczesnoszkolna, informatyka

dyrektor@zssiekierki.pl

 

Genowefa Szymańska

 

chemia

genowefa.szymanska@zssiekierki.pl

 
Elżbieta Tatarkiewicz

matematyka, przyroda, wych. IV SP

elzbieta.tatarkiewicz@zssiekierki.pl

 

Agnieszka Springer

 

j.angielski

 
Małgorzata Zalewska

WOS, historia,j.polski,  wych. VI SP

malgorzata.zalewska@zssiekierki.pl

Anna Szymańska 

wychowawca świetlicy

 

 

 

 

Pracownicy administracyjno-biurowi szkoły

Imię i nazwisko Funkcja Zdjęcie
Jarosław Kaczmarek                    woźny                                               
Jolanta Kind             pracownik gospodarczy                                                                                                                                                                    

Ewa Kordylasińska

 

Krystyna Chmiel

pracownik gospodarczy

 

 

pracownik gospodarczy                                          

         
Romana Gamalczyk    

sekretarka, księgowa

ksiegowosc@zssiekierki.pl; sekretariat@zssiekierki.pl


p.nauczycielski@zssiekierki.pl

 
kreacja i programowanie
PCKompleks ITArts
strona glowna