logo
WITAMY WAS W NOWYM ROKU SZKOLNYM

Choć na wakacjach było wesoło, czas się powitać znowu ze szkołą… Tegoroczne rozpoczęcie roku szkolnego 2016/ 2017 rozpoczęło się uroczystą Mszą Św. w kościele p.w. św. Jadwigi, podczas której ksiądz proboszcz Ireneusz Rachwalski poświęcił tornistry i przybory szkolne zgromadzonych uczniów. Następnie o godz. 9:00 powitaliśmy najmłodsze dzieci, zarówno te z Oddziału Przedszkolnego, jak i z klas I-III Szkoły Podstawowej. O godz. 10:00 progi naszej szkoły przekroczyli uczniowie klas IV-VI SP oraz klas I-III Gimnazjum. W tym roku szkolnym czeka nas wiele zmian, m.in. rozbudowa szkoły, czy brak sprawdzianu szóstoklasisty. Jednak pewne zmiany już zaszły – znana wszystkim p. Hanna Pokorska została Wicedyrektorem Szkoły, natomiast wśród Grona Pedagogicznego pojawiło się kilka nowych twarzy: p. Zuzanna Jarosz (pedagog-psycholog), p. Agnieszka Jerzyńska (język angielski), p. Patrycja Kleczewska (język polski), p. Katarzyna Czarnecka (muzyka) oraz wspomniany już ks. Ireneusz Rachwalski (religia). Chcielibyśmy podziękować wszystkim przybyłym Gościom , a także pani Dyrektor Małgorzacie Wiśniewskiej-Szarolecie za obecność, ciepłe słowa, a także wypowiedziane życzenia. Mamy nadzieję, że ten rok szkolny będzie nie tylko krokiem ku zmianom na lepsze, ale też pasem sukcesów, czego zarówno sobie, jak i wszystkim Uczniom i ich Rodzicom, serdecznie życzymy.

 
kreacja i programowanie
PCKompleks ITArts
strona glowna