logo
Rozbudowa szkoły w Siekierkach Wielkich

Rozbudowa szkoły w Siekierkach Wielkich.

Informacje dyrektora szkoły.

Dyrektor Zespołu Szkół w Siekierkach Wielkich informuje, że dzisiaj, tzn.29.09.2016 na terenie szkoły została podpisana umowa na rozbudowę szkoły w Siekierkach Wielkich między władzami samorządowymi w osobach Panów Burmistrzów Szymona Matyska i Waldemara Biskupskiego a Zbigniewem Wycisk reprezentującym Zakład Ogólnobudowlany KOMPLEX z Tulec z udziałem młodzieży ze szkoły a także Dyrekcji Zespołu Szkół w Siekierkach Wielkich. Rozbudowa ma się rozpocząć już od poniedziałku3 października 2016 roku. Prosimy Rodziców na uczulenia swoich dzieci, aby przestrzegali zaleceń, które otrzymają w szkole.Uczniowie na apelu zostaną poinformowani o procedurach, których należy przestrzegać w czasie trwania prac budowlanych i konsekwencji ich nieprzestrzegania.Prosimy Rodziców o wsparcie naszych działań mających na celu zachowanie wszelkich norm bezpieczeństwa podczas przebywania uczniów w szkole. Proszę zintensyfikować Państwa kontrolę nad miejscem przebywania Waszych dzieci po zakończeniu zajęć lekcyjnych. Jest niewskazane, żeby młodzież po lekcjach przebywała na terenie szkoły , ponieważ przewidziano głębokie wykopy. Liczę na Państwa pełne zrozumienie i poparcie, wspólnie nam chodzi przecież o bezpieczeństwo dzieci.

Małgorzata Wiśniewska- Szaroleta

 

 

zdjęcia wykonane przez Gminę Kostrzyn

 
kreacja i programowanie
PCKompleks ITArts
strona glowna