logo
Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

 

Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018 w Szkole Podstawowej w Siekierkach Wielkich.

4 września o  godzinie 16:00 odbyło się rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018. Poprzedziła je Msza święta w Kościele w Siekierkach Wielkich. Podczas uroczystości gościliśmy wielu gości, m.in. Pana burmistrza Szymona Matyska, Przewodniczącą Rady Rodziców Panią Agnieszkę Kowalską, Przedstawiciela firmy budowlanej Pana Zbigniewa Wyciska, Nauczycieli emerytowanych, Proboszcza Ireneusza Rachwalskigo, Rodziców i Uczniów, których przywitała Pani Dyrektor Małgorzata Wiśniewska-Szaroleta.  Licznie przybyli również Rodzice, którzy towarzyszyli swoim dzieciom. Podczas uroczystości przecięto symboliczną wstęgę, która  otwierała nowe skrzydło Szkoły. Zgromadzeni byli tutaj uczniowie klasy trzeciej gimnazjum, jako przedstawiciele najstarszej z klas. W tym samym czasie w sali gimnastycznej Pani Wicedyrektor Hanna Pokorska odczytała listę Wychowawców przydzielonych do poszczególnych klas. Po części oficjalnej Uczniowie zaprezentowali  artystyczne występy (recytacje, scenki, piosenki), a także przypomnieli karty historii. Konferansjerami byli Roksana Piechowiak i Mateusz Drobczyński.

Po zakończeniu wystąpień w sali gimnastycznej Uczniowie poszli z wychowawcami do swoich klas.
 

 
kreacja i programowanie
PCKompleks ITArts
strona glowna