logo
Wojtek Niedziela mistrzem Polski w karate!
Wojtek Niedziela mistrzem Polski w karate! W dniu 27.04 w Poznaniu w Hali Sportowej Centrum Sportu Politechniki Poznańskiej odbyły się Mistrzostwa Polski w Karate Olimpijskim. Wojtek zwyciężył w mocno obsadzonej konkurencji Kata Indywidualne Juniorów Młodszych i zdobył złoty medal oraz upragniony tytuł. Udział w turnieju zapewnił sobie wygrywając 30.03 turniej kwalifikacyjny w Szczecinie. Warto podkreślić, że w ciągu ostatnich tygodni Wojtek Niedziela zdobył również indywidualnie oraz drużynowo mistrzostwo Wielkopolski w kategorii kata kadetów podczas zawodów w podpoznańskiej Mosinie. Kadet to w karate inne określenie juniora młodszego i oznacza kategorię 14-15 lat. Podczas zawodów w Mosinie sukces osiągnął również Michał Niedziela, który zdobył w kategorii kata chłopców 9 lat trzecie miejsce i brązowy medal. GRATULUJEMY!!!